עו"ד אולניק לינוי - משרד עורכי דין לענייני ביטוח לאומי
הסיפורים שלנו

סיפורי הצלחה של משרדנו

אנו בוחרים לצרף כאן רק חלק קטן מסיפורי ההצלחה של קהל לקוחותינו , אנו במשרדינו רואים כערך עליון את לקוחתנו ואת מיקסום הזכויות הרפואיות שלהם, בדרך המדויקת, המקיפה, היעילה והטובה ביותר עבורם ועבור בני משפחתם, הענקת רווחה כלכלית לבית המתמודד עם מציאות רפואית לא פשוטה היא הסיפוק שמלווה אותנו כל השנים ונותן לנו את הדלק להמשיך ולפעול עוד ועוד למען קהל הלקוחות שפונים אלינו לאורך השנה.

אנו מבינים שכאשר אדם חולה, הוא לא החולה היחיד והוא לא מתמודד לבדו עם המציאות החדשה אלא מדובר בהתמודדות רוחבית והבית כולו חולה, לעיתים מדובר בבעל ו/או אישה, לעיתים מעורבים ילדים, הורים, אחים ואפילו חברים, אנו אומנם לא יכולים להעניק בריאות והלוואי ויכולנו לעשות קסם ושכל לקוחותינו יבריאו, אך מימוש הזכויות הרפואיות עשוי להעניק מעט איכות חיים במציאות הקשה עימה מתמודדים.

לפני שנה וחצי הגיעה אלינו גב' הסובלת ממחלה נוירולוגית מילדות, כחלק מהליך בחינת הזכויות הרפואיות, חשוב לנו להציג ולפרט את כל קשה הזכויות הרפואיות להן הפונה זכאית ואכן כך היה, במהלך שיחת ההיכרות ובחינת ההיסטוריה התעסוקתית גילנו כי הגברת עשויה להיות זכאית לפנסית נכות מקרן הפנסיה בשל הפסקת עבודה 3 שנים קודם לכן מסיבה רפואית.

הגב' כלל לא ידעה שזה קיים ולאחר טיפול בעזרת משרדנו הגב' קיבלה קרוב לחצי מיליון ₪ מחברת הביטוח וכן מעתה ואילך (עד גיל פנסיה) תהנה מקצבה חודשית של מעל 10,000 ₪ ותמשיך להפקיד לקרן הפנסיה.

חשוב חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר בקיאים בכל עולם הזכויות ויודעים לצייר את מפת הזכויות באופן מקיף ויסודי.

אין ספק שכל אדם שפונה אלינו היה מעדיף שלא להכירנו או לפחות לא בנסיבות האלה, אבל אם הגיעה השעה לצאת למסע מימוש הזכויות, אז אל תוותרו על פחות משירות אישי, יסודי, יעיל ומקצועי ביותר.

מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות

רק עם המומחים בתחום

סובלים מבעיה רפואית? מיואשים מהביטוח הלאומי?!
סובלים מבעיה רפואית?
מיואשים מהביטוח הלאומי?!

מלאו פרטים ואנו נדאג לשאר - ללא התחייבות

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Thank You

תודה על פנייתך

אנו ניצור עמכם קשר
בהקדם האפשרי

Contact Us

צרו איתנו קשר

רוצים שנחזור אליכם?
מוזמנים להשאיר פרטים ואנו
ניצור עמכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן